Tepelné čerpadlo JD PAC PREMIUM 90 Inverter

Díky spojení diskrétnosti a výkonu je tepelné čerpadlo JD Pac Premium 90 Inverter skvělou volbou. Vhodné pro bazény do 90m3. Díky Inverter technologii dokáže přizpůsobit výkon podle potřeby, vykazuje lepší COP a výrazně nižší hlučnost.

Dostupnost Skladem
Kód: D24551
105.455 Kč 87.152,89 Kč bez DPH
Tepelné čerpadlo JD PAC PREMIUM 90 Inverter
Rodinná firma
Rodinná firma
Zákazníci a zaměstnanci jsou pro naši firmu to nejdůležitější
Poradíme vám
Poradíme vám
S výběrem bazénového příslušenství vám rádi poradíme
Bazény již od roku 2005
Bazény již od roku 2005
Příběh naší firmy ADIMPEX začíná již v roce 2005

Výhody tepelného čerpadla JD PAC PREMIUM 90 Inverter

Ekologické bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 90 Inverter se svou technologií Inverter přizpůsobuje svůj provoz okolnímu prostředí

Bazénové tepelné čerpadlo automaticky přizpůsobí svůj provoz vašim potřebám vytápění! Díky technologii Inverter toto bazénové tepelné čerpadlo skutečně přizpůsobuje rychlost otáčení svého kompresoru a ventilátoru klimatickým podmínkám a potřebám vytápění vašeho bazénu. Toto bazénové tepelné čerpadlo má tedy 3 provozní režimy, aby se dokonale přizpůsobilo potřebám vašeho bazénu. V režimu Smart bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 90 Inverter automaticky upravuje svůj výkon a hladinu hluku podle venkovní teploty a teploty vody. V režimu Eco-Silence se zlepší COP a hladina hluku, kompresor a ventilátor pracují na minimální rychlost. Nakonec režim Boost využívá 100 % výkonu bazénového tepelného čerpadla, aby bylo zajištěno, že teplota vody ve vašem bazénu stoupne co nejrychleji. Ekologické, díky inteligentnímu regulačnímu systému toto bazénové tepelné čerpadlo automaticky přizpůsobuje svůj provoz okolním živlům, okolní teplotě, teplotě vody, potřebě vytápění atd. pro diskrétní použití.

Diskrétní a tiché bazénové tepelné čerpadlo díky své zvukové izolaci

Extrémně tiché bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 90 Inverter vám nabízí diskrétní použití. V režimu Eco-silence je hladina hluku tohoto bazénového tepelného čerpadla na 10 m skutečně mezi 27 a 33 dB(A). Například hladina zvuku televizoru je mezi 60 a 70 dB(A). Jeho diskrétnost vychází ze skutečnosti, že bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 90 Inverter je vybaveno zvukovou izolací s vysoce kvalitními komponenty na všech panelech, bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 90 Inverter proto zajišťuje nižší hladinu hluku při při použití.

Účinné bazénové tepelné čerpadlo s o 30 až 40 % účinnějším COP

Bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 90 Inverter přizpůsobí svůj provoz potřebám vašeho bazénu a nabízí vám tak vysoce účinný koeficient výkonu. S COP (podle normy NF) v rozsahu od 4,2 do 6,7 nabízí bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 70 Inverter skutečný komfort používání. COP odpovídá poměru mezi výkonem dodaným do bazénové vody a spotřebou elektřiny, takže na 1 kWh spotřebované elektřiny dodá toto bazénové tepelné čerpadlo do bazénu 4,2 až 6,7krát více energie podle zvoleného provozního režimu!

Vyhřívání bazénu po 4 roční období, hřeje/chladí s automatickým odmrazováním

Pro každodenní používání vašeho bazénového tepelného čerpadla je JD Pac Premium 90 Inverter ten, který potřebujete! 4 roční období lze toto bazénové tepelné čerpadlo používat, i když voda ve vašem bazénu dosáhne teploty až -15 °C. Bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 90 Inverter je reverzibilní, topí/chladí a nabízí vám tak konstantní a ideální teplotu vody ve vašem bazénu po celý rok. Bazénové tepelné čerpadlo má díky svému systému Smart Defrost automatické odmrazování.

Kvalitní tepelné čerpadlo pro bazény do 90 m3

Bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 90 Inverter je určeno pro malé bazény s objemem vody mezi 60 m3 až 90 m3. Bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 90 Inverter je díky svému tělu z ABS plastu s anti-UV úpravou velmi odolné v průběhu času. Bazénové tepelné čerpadlo má intuitivní digitální ovladač a inteligentní elektronickou kartu s přesností teploty 0,1°C.

Instalace tepelného čerpadla k bazénu

Pro instalaci vašeho bazénového tepelného čerpadla JD Pac Premium 90 Inverter vám doporučujeme kontaktovat naše specialisty. Při instalaci bazénového tepelného čerpadla je třeba vzít v úvahu několik ekologických prvků, proto zavolejte profesionály.


Dimenzování tepelných čerpadel je orientační pro dobu použití od května do září pro krytý bazén. Pro delší dobu používání by měla být provedena specifická studie u vašeho prodejce Desjoyaux

Kategorie: Tepelná čerpadla Desjoyaux k bazénu <span>ohřev bazénu od profesionálů</span>
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 68 kg
Doporučený objem bazénu: do 30 m3, do 40 m3, do 45 m3, do 55 m3, do 60 m3, do 65 m3, do 66 m3, do 70 m3, do 75 m3, do 90 m3
Hlučnost: 33 dB
Odmrazování: ANO
S chlazením: ANO
Tepelný výkon: 11,5 kW
Barva: antracit
Rozměry: 1070 x 710 x 480 mm
Provozní teplota: -15 až 40 °C
? Koeficient výkonu (COP): 4,2 - 6,7
Provozní režimy: Boost, Eco-silence a Smart
Elektrické ochranné zařízení: 30 mA
Záruka na výměník: 7 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: