Doprava & platby

I. Možnosti dopravy

1 - Doprava přepravní společností PPL

Přepravce PPL funguje již od roku 1995 a přepravuje veškeré zboží z našeho e-shopu. Cena dopravy je 100 Kč vč. DPH.

2 - Osobní odběr

Osobní odběr vaší objednávky je možný na adrese Sportovní 430, 530 09 Hradec Králové, a to každý den v době od 8:00 do 16:00. Cena osobního vyzvednutí je zdarma.

II. Možnosti plateb

1 - Hotově při vyzvednutí

Pokud zvolíte osobní odběr pro vyzvednutí vaší objednávky, jedinou možností je platba hotově.

2 - Bankovním převodem

Pro platbu bankovním převodem vám zašleme instrukce po odeslání vaší objednávky do e-mailu. Standardně máte na zaplacení vaší objednávky 7 dní. Poté se vám připomeneme a objednávku poté případně stornujeme.

3 - Online platba kartou

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 Platba online kartou pomocí platební brány ComGate

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Platba bankovním převodem pomocí platební brány ComGate

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267