Multifunkční desinfekční bazénový prostředek JD ACTION 5 (tablety 250 g)

Dezinfekční prostředek, flokulant, čistič, proti řasám, stabilizátor chlóru, multifunkční bazénový dezinfekční prostředek JD Action 5 kombinuje 5 účinků v jediné tabletě! Poskytuje každodenní ošetření tím, že chrání váš bazén před bakteriemi a plísněmi. Tableta obsahuje také stabilizátor, který chrání chlór před negativními účinky UV záření.

Dostupnost Skladem
Kód: D19657
1.770 Kč 1.462,81 Kč bez DPH
Multifunkční desinfekční bazénový prostředek JD ACTION 5 (tablety 250 g)
Rodinná firma
Rodinná firma
Zákazníci a zaměstnanci jsou pro naši firmu to nejdůležitější
Poradíme vám
Poradíme vám
S výběrem bazénového příslušenství vám rádi poradíme
Bazény již od roku 2005
Bazény již od roku 2005
Příběh naší firmy ADIMPEX začíná již v roce 2005

Multifunkční bazénový dezinfekční přípravek JD Action 5 nabízí také účinek proti řasám pro každodenní ochranu vašeho bazénu před řasami. Kromě toho má tento multifunkční bazénový dezinfekční prostředek pro optimalizovanou filtraci a čistou, průzračnou vodu vločkovací a projasňující účinek.

Zjednodušené ošetření bazénu díky multifunkčnímu bazénovému dezinfekčnímu prostředku: Ošetřením bazénové vody multifunkčním bazénovým dezinfekčním prostředkem JD Action 5 bude údržba vašeho bazénu jednodušší. Díky pomalému rozpouštění skutečně stačí 1 tableta týdně k péči o vaši vodu. Tento multifunkční bazénový dezinfekční prostředek je vhodný pro všechny typy povrchů (fólie, obklady, nátěr atd.). Kompletní ošetření v jediném kroku!

Nebezpečný. Respektujte opatření pro použití. Biocidy používejte opatrně. Před použitím si přečtěte etiketu a informace o produktu.

Kategorie: Příslušenství a chemie pro čištění bazénů
Balení: tablety po 250 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: