JD Maxi filtr

JD Maxi Filter nabízí 7krát větší filtrační povrch než běžný filtrační vak a tím umožní méně časté čištění vašeho filtru. JD Maxi Filter filtr s dlouhou životností byl navržen tak, aby vám usnadnil údržbu vašeho bazénu.

Dostupnost Skladem
Kód: D25031
9.150 Kč 7.561,98 Kč bez DPH
Rodinná firma
Rodinná firma
Zákazníci a zaměstnanci jsou pro naši firmu to nejdůležitější
Poradíme vám
Poradíme vám
S výběrem bazénového příslušenství vám rádi poradíme
Bazény již od roku 2005
Bazény již od roku 2005
Příběh naší firmy ADIMPEX začíná již v roce 2005

S autonomií přibližně 4 týdnů, v závislosti na vnějším znečištění a vodě ve vašem bazénu, má JD Maxi Filter filtrační povrch 7krát větší než běžný filtrační vak. Díky kombinaci používání filtračního vaku a JD Maxi Filter se nabízí dlouhotrvající optimální filtrace vody ve vašem bazénu a umožňuje vám tak mít čistou a průzračnou vodu po celý rok s omezenými nároky na údržbu filtru. JD Maxi Filter dlouhotrvající filtr je ideální pro instalaci do bazénu vašeho druhého domova nebo při delší nepřítomnosti (odjezd na dovolenou apod.).

Filtr s dlouhou životností optimalizovaný díky kombinaci několika filtrů

Filtr JD Maxi Filter s dlouhou životností je složen z membrány s jemností filtrace 20 mikronů, s dvojitou ochrannou mřížkou, uvnitř i vně, a zaručuje tak trvalé odvodnění. Na druhou stranu má tento filtr s dlouhou životností polypropylenovou kapsu předfiltru, která nabízí jemnost 600 mikronů. Kombinace těchto dvou filtrů, 600 mikronů a 20 mikronů, zaručuje optimální filtraci.

JD Maxi Filter filtr s dlouhou životností, pro snadnou manuální údržbu vašeho bazénu

K čištění bazénu můžete použít svůj JD Maxi Filter filtr s dlouhou životností, ve skutečnosti je dodáván se specifickou zásuvkou na hadici vysavače, tento filtr vám tak nabízí zjednodušenou údržbu vašeho bazénu. Díky této specifické zásuvce můžete připojit sací hadici pro ruční údržbu nebo hydraulický čistič bazénu.

Využijte výhody zjednodušeného čištění vašeho filtru s dlouhou životností

Vybavený rukojetí, vytahování dlouhotrvajícího filtru JD Maxi Filter je zjednodušené. Filtr s dlouhou životností JD Maxi Filter, navržený k čištění zvenčí, se velmi snadno udržuje, buď pomocí čisticí nástavce JD Lance nebo pomocí tablet na čištění filtru JD Filter Cleaner. Navíc v kombinaci s bazénovým příslušenstvím se sběračem listí JD Surf může váš JD Maxi Filter filtr s dlouhou životností fungovat ještě déle bez vyprázdnění předfiltru, praktické, že?

20mikronová membrána s dvojitou vnitřní a vnější mezilehlou mřížkou. Včetně polypropylenové předfiltrační kapsy 600 mikronů.

Dodáváno se specifickou zástrčkou na hadici vysavače.

Kategorie: Příslušenství a chemie pro čištění bazénů
Barva: bílá
Filtrační plocha: 2,5 m2
Výška: 540 mm
Průměr: 212 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: