Čisticí gel na vodní linky JD Gel +

Silný čisticí gel na vodní linky „voda-vzduch“. Čistící gel na vodní linky JD Gel+ se používá na bazény s fóliemi. Účinně čistí skvrny usazené na linerech. Díky čisticímu gelu na vodní linky JD Gel+ se velmi snadno zbavíte mastných stop. Čisticí gel na vodní linky JD Gel+ velmi rychle odstraní všechny odolné usazeniny na vaší lince „vzduch-voda“, pomáhá také bojovat se všemi stopami vodního kamene a černými skvrnami.

Dostupnost Skladem
Kód: D19661
535 Kč 442,15 Kč bez DPH
Čisticí gel na vodní linky JD Gel +
Rodinná firma
Rodinná firma
Zákazníci a zaměstnanci jsou pro naši firmu to nejdůležitější
Poradíme vám
Poradíme vám
S výběrem bazénového příslušenství vám rádi poradíme
Bazény již od roku 2005
Bazény již od roku 2005
Příběh naší firmy ADIMPEX začíná již v roce 2005

Snadno aplikovatelný gel

Čisticí gel na vodní řadu JD Gel+ je dodáván ve formě gelového spreje, jeho gelová textura tak usnadňuje aplikaci produktu.

Ideální pro čištění celého bazénu při doplňování

Čisticí gel na vodní linky JD Gel+ lze také použít k úplnému vyčištění fóliové vložky, než ji naplníte vodou. Opravdu, jakmile bude váš bazén vypuštěn, využijte příležitosti a vyčistěte vložku! Tento čisticí gel lze použít na celou vložku, takže je ideální pro čištění stěn a vodní linie vašeho bazénu před jeho opětovným napuštěním vodou.

Optimální použití čisticího gelu na vodní linky

Čisticí gel na vodní linky JD Gel+ se používá s bazénovou houbou Sponge Line, její syntetický vláknitý materiál v kombinaci s texturou gelu na čištění vodních linek je impozantním detergentem pro vaše případné znečištění.

Nebezpečný. Respektujte opatření pro použití.

Kategorie: Příslušenství a chemie pro čištění bazénů
Balení: 1 l s rozprašovačem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: