Bazénové pH plus - 5 kg

Bazénové pH plus umožňuje zvýšit hladinu pH, která je příliš nízká. Pro optimální údržbu bazénu je hladina pH klíčovým prvkem chemické údržby.

Dostupnost Skladem
Kód: D19641
560 Kč 462,81 Kč bez DPH
Bazénové pH plus - 5 kg
Rodinná firma
Rodinná firma
Zákazníci a zaměstnanci jsou pro naši firmu to nejdůležitější
Poradíme vám
Poradíme vám
S výběrem bazénového příslušenství vám rádi poradíme
Bazény již od roku 2005
Bazény již od roku 2005
Příběh naší firmy ADIMPEX začíná již v roce 2005

Zjistili jste příliš nízkou hladinu pH? To znamená, že voda ve vašem bazénu je příliš kyselá, takže musíte zvýšit hodnotu pH. Bazén pH plus ve formě prášku rychle a efektivně zvyšuje hladinu pH, aby se vrátila na neutrální hodnotu pH. Neutrální pH, tj. mezi 7,2 a 7,4, zabraňuje podráždění očí a pokožky při plavání a zlepšuje účinnost ošetřujících přípravků.

pH plus je vhodné pro všechny typy povrchů

Tento přípravek na ošetření bazénu pH plus mohou používat všichni majitelé bazénů. pH plus je skutečně kompatibilní se všemi typy bazénových povrchů. Lze jej použít k ošetření všech bazénů, k efektivnímu zvýšení hladiny pH.

pH plus ve formě rychle rozpustného prášku

Po období deště nebo po dodávce nové vody má pH vody ve vašem bazénu tendenci být kyselé, takže úroveň pH se musí zvyšovat, dokud se nedosáhne neutrální úrovně pH. pH plus ve formě zásaditého prášku se rychle rozpouští a nezanechává žádné zbytky pH plus proto rychle zvyšuje hladinu pH a nabízí vám nesrovnatelný komfort koupání.

Ideální úroveň pH: mezi 7,2 a 7,4.

Nebezpečný. Respektujte opatření pro použití.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: