Bazénová sůl JD Sel

JD bazénová vysoce čistá sůl, 99,9 %, přírodní bazénové ošetření. Bazénová sůl JD Sel pro elektrosterilizaci je přírodní sůl vysoké čistoty. Bazénová sůl JD Sel, složená z 99,9 % NaCl, nabízí přírodní úpravu vody.

Dostupnost Skladem
Kód: D07200
740 Kč 611,57 Kč bez DPH
Bazénová sůl JD Sel
Rodinná firma
Rodinná firma
Zákazníci a zaměstnanci jsou pro naši firmu to nejdůležitější
Poradíme vám
Poradíme vám
S výběrem bazénového příslušenství vám rádi poradíme
Bazény již od roku 2005
Bazény již od roku 2005
Příběh naší firmy ADIMPEX začíná již v roce 2005

Sůl procházející vaším chlorátorem se přemění na přírodní chlór s dezinfekčními a fungicidními vlastnostmi. Ekologická bazénová sůl JD Sel neobsahuje škodlivé přísady do fólií a zajišťuje tak účinnou dezinfekci vody ve vašem bazénu. Tato vysoce čistá bazénová sůl JD Sel tak chrání váš chlorátor a prodlužuje životnost elektrod.

JD Sel bazénová sůl ve formě rychle rozpustných tablet

JD Sel bazénová sůl speciálně navržená pro elektrochloraci vody nabízí rychlé rozpuštění. JD Sel bazénová sůl je dodávána ve formě tablet k rozpouštění přímo v bazénu. Po nasypání do bazénové vody je jeho rozpustnost úplná a jeho působení optimální.

Tato nestabilizovaná bazénová sůl vyrobená ve Francii je vhodná pro všechny typy bazénů

Bazénová sůl JD Sel je bazénová dezinfekce bez stabilizátorů. Vyrobeno ve Francii, bazénová sůl je zaručeně francouzského původu a odpovídá normě EN 16401-Kvalita A. JD Sel je sůl, kterou lze použít ve všech typech bazénů, protože je kompatibilní se všemi typy bazénových povrchů.

JD Sel bazénová sůl, přírodní bazénová léčba s mnoha výhodami

Bazénová sůl JD Sel nabízí nesrovnatelný komfort koupání. Přírodní bazénová sůl představuje velmi malé riziko podráždění a tím chrání pokožku plavců. Přírodní solná úprava nemá chlórový zápach. Navíc, protože se nepovažuje za chemický, ale za přírodní léčebný produkt, jeho skladování je tak usnadněno.

  • Vysoká čistota soli, složená z 99,9% NaCl,
  • ve formě rychle rozpustných tablet,
  • nestabilizovaná bazénová sůl,
  • nekoroduje,
  • bez škodlivých přísad pro fólie,
  • vhodná pro všechny typy bazénů a povrchů.

Vyhovuje EN 16401 - Kvalita A.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: