Tepelné čerpadlo JD PAC PREMIUM 30 Inverter 2

Vhodné pro bazény do 30m3. Díky Inverter technologii dokáže přizpůsobit výkon podle potřeby, vykazuje lepší COP a výrazně nižší hlučnost.

Dostupnost Skladem
Kód: D26094
52.635 Kč 43.500 Kč bez DPH
Tepelné čerpadlo JD PAC PREMIUM 30 Inverter 2
Rodinná firma
Rodinná firma
Zákazníci a zaměstnanci jsou pro naši firmu to nejdůležitější
Poradíme vám
Poradíme vám
S výběrem bazénového příslušenství vám rádi poradíme
Bazény již od roku 2005
Bazény již od roku 2005
Příběh naší firmy ADIMPEX začíná již v roce 2005

Výhody tepelného čerpadla JD PAC PREMIUM 30 Inverter 2

Tepelné čerpadlo s technologií Inverter, JD Pac Premium 30 Inverter 2 automaticky změní svůj výkon v závislosti na potřebách bazénu

Ovládejte své topení v tichosti! Diskrétnost zaručena u bazénového tepelného čerpadla JD Pac Premium 30 Inverter 2 díky nové technologii Inverter. Invertorová technologie umožňuje automaticky přizpůsobit rychlost otáčení kompresoru a ventilátoru potřebám vytápění vašeho bazénu a klimatickým podmínkám. Ekologické bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 30 Inverter 2 nabízí 3 provozní režimy, které splní všechny vaše požadavky. Objevte režim Boost: využijte až 100 % výkonu k zajištění rychlého nárůstu teploty. Režim Eco-Silence: COP a hladina zvuku jsou v rovnováze, ventilátor pracuje na minimální rychlost a kompresor pracuje tak, aby podporoval COP. Konečně režim Smart: výkon a hladina hluku vašeho bazénového tepelného čerpadla se automaticky přizpůsobí venkovní teplotě a teplotě vody. Ekologické, v závislosti na potřebách bazénu, bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 30 Inverter 2 bude díky inteligentnímu regulačnímu systému automaticky měnit svůj výkon, takže dokáže samo se přizpůsobit potřebám vašeho bazénu v závislosti na okolní teplotě.

Diskrétní a tiché bazénové tepelné čerpadlo díky své zvukové izolaci

Extrémně tiché bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 30 Inverter 2 vám nabízí diskrétní použití. V režimu Eco-silence je hladina hluku tohoto bazénového tepelného čerpadla na 10 m skutečně mezi 24 a 26 dB(A). Například hladina zvuku televizoru je mezi 60 a 70 dB(A). Jeho diskrétnost vychází ze skutečnosti, že bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 30 Inverter 2 je vybaveno zvukovou izolací s vysoce kvalitními komponenty na všech panelech, bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 30 Inverter 2 proto zajišťuje nižší hladinu hluku při při použití.

Účinné bazénové tepelné čerpadlo s o 30 až 40 % účinnějším COP

Bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 30 Inverter 2 přizpůsobí svůj provoz potřebám vašeho bazénu a nabízí vám tak vysoce účinný koeficient výkonu. S COP (podle normy NF) v rozsahu od 4,5 do 6,6 nabízí bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 30 Inverter 2 skutečný komfort používání. COP odpovídá poměru mezi výkonem dodaným do bazénové vody a spotřebou elektřiny, takže na 1 kWh spotřebované elektřiny dodá toto bazénové tepelné čerpadlo do bazénu 4,5 až 6,6krát více energie podle zvoleného provozního režimu!

Vyhřívání bazénu po 4 roční období, hřeje/chladí s automatickým odmrazováním

Pro každodenní používání vašeho bazénového tepelného čerpadla je JD Pac Premium 30 Inverter 2 ten, který potřebujete! 4 roční období lze toto bazénové tepelné čerpadlo používat, i když voda ve vašem bazénu dosáhne teploty až -3 °C. Bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 30 Inverter 2 je reverzibilní topí/chladí a nabízí vám tak konstantní a ideální teplotu vody ve vašem bazénu po celý rok. Bazénové tepelné čerpadlo má díky svému systému Smart Defrost automatické odmrazování.

Kvalitní tepelné čerpadlo pro bazény do 30 m3

Bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 30 Inverter 2 je určeno pro malé bazény s objemem vody mezi 15 a 30 m3. Bazénové tepelné čerpadlo JD Pac Premium 30 Inverter 2 je díky svému tělu z ABS plastu s anti-UV úpravou velmi odolné v průběhu času. Bazénové tepelné čerpadlo má intuitivní digitální ovladač a inteligentní elektronickou kartu s přesností teploty 0,1°C.

Instalace tepelného čerpadla k bazénu

Pro instalaci vašeho bazénového tepelného čerpadla JD Pac Premium 30 Inverter 2 vám doporučujeme kontaktovat naše specialisty. Při instalaci bazénového tepelného čerpadla je třeba vzít v úvahu několik ekologických prvků, proto zavolejte profesionály.


Dimenzování tepelných čerpadel je orientační pro dobu použití od května do září pro krytý bazén. Pro delší dobu používání by měla být provedena specifická studie u vašeho prodejce Desjoyaux

Kategorie: Tepelná čerpadla Desjoyaux k bazénu <span>ohřev bazénu od profesionálů</span>
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 48 kg
Doporučený objem bazénu: do 30 m3
Hlučnost: 25 dB
Odmrazování: ANO
S chlazením: ANO
Tepelný výkon: 5,2 kW
Barva: antracit
Rozměry: 830 x 500 x 300 mm
Provozní teplota: -3 až 38 °C
? Koeficient výkonu (COP): 4,5 - 6,6
Provozní režimy: Boost, Eco-silence a Smart
Elektrické ochranné zařízení: 30 mA
Záruka na výměník: 7 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: