Sada 4 bazénových plováků proti zamrzání JD Flotteurs Premium

JD Plovák Premium, ultra snadná instalace. Odepnout, připnout, je nainstalováno! Zimní plováky JD Flotteurs Premium mají skutečně velké plus! Plováky jsou navzájem spojeny díky popruhu a systému klipů, jejich instalace je tak usnadněna. Instalace zimních plováků JD Flotteurs Premium je velmi jednoduchá, stačí je odepnout a rozložit.

Dostupnost Skladem
Kód: D21440
1.465 Kč 1.210,74 Kč bez DPH
Sada 4 bazénových plováků proti zamrzání JD Flotteurs Premium
Rodinná firma
Rodinná firma
Zákazníci a zaměstnanci jsou pro naši firmu to nejdůležitější
Poradíme vám
Poradíme vám
S výběrem bazénového příslušenství vám rádi poradíme
Bazény již od roku 2005
Bazény již od roku 2005
Příběh naší firmy ADIMPEX začíná již v roce 2005

Díky popruhu integrovanému do přezimovacích plováků zůstávají navzájem spojené! Několik sad plováků JD Premium Flotteurs lze spojit systémem klipů. Stačí je vložit do vody diagonálně a je hotovo! Pro připevnění zimních plováků JD Flotteurs Premium na okolí vám doporučujeme použít navíc závěsný popruh JD Flotteurs Premium. Jakmile jsou plováky v bazénu, můžete je natáhnout úpravou závěsného popruhu.

Výsuvné zimní plováky přizpůsobitelné vašemu bazénu

Zimní plováky JD Flotteurs Premium jsou délkově nastavitelné! Své zazimovací plováky si tak můžete upravit podle velikosti vašeho bazénu. Po rozložení mají JD Flotteurs Premium 2 lineární metry, rozšiřitelné až na 3 lineární metry.

JD Flotteurs Prémiové zimní plováky, snadné a čisté skladování

Jakmile zima skončí a nastane čas obnovit provoz bazénu, oceníte ergonomii těchto zimních plováků JD Flotteurs Premium. JD Flotteurs Premium jsou navrženy tak, aby vám usnadnily skladování, jsou baleny po 4 plovácích, které jsou vzájemně propojeny popruhem, což umožňuje snadné skladování i přepravu, oceníte rukojeť pro přenášení. Chcete-li vyjmout zimní plováky z bazénu, odepněte na jedné straně a zatáhněte za popruh na druhé. Jakmile vylezete z vody, jednoduše přezimovací plováky sepněte a uložte je ve tvaru kvádru.

JD Flotteurs Prémiové zimní plováky, exkluzivní Desjoyaux, vyrobené ve Francii

Zazimovací plováky JD Flotteurs Premium kombinují ergonomii a design. Plováky JD Flotteurs Premium zabraňují tlaku ledu, který je vyvíjen na stěny bazénu. Bazénové zazimovací plováky by měly být instalovány ve vašem bazénu, pokud používáte pasivní zazimování. Zazimovací bazénové plováky JD Flotteurs Premium jsou exkluzivní pro Desjoyaux, vyrobené ve Francii.


  • Sada 4 plováků,
  • integrovaná rukojeť pro přenášení,
  • poloponorné plováky,
  • snadné skladování,
  • bazénové plováky 2 délkové metry rozšiřitelné až na 3 délkové metry,
  • dodáváno bez závěsných popruhů (prodává se samostatně).
Kategorie: Bazénové příslušenství (protiproud, popruhy atd.)
Balení: sada 4 ks
Barva: černá
Rozměry: 500 x 240 x 55 mm

Představení bazénových plováků proti zamrzání JD Flotteurs Premium

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: