Náhradní tabletky do testeru vody

Doplňovací sada tabletek testeru pH a chloru kompatibilní s testery H2O Test a JD Pool Test. Chcete-li doplnit své testery bazénové vody, zvolte tablety s reagenciemi pro pH a chlór.

Dostupnost Skladem
Kód: D21109
190 Kč 157,02 Kč bez DPH
Náhradní tabletky do testeru vody
Rodinná firma
Rodinná firma
Zákazníci a zaměstnanci jsou pro naši firmu to nejdůležitější
Poradíme vám
Poradíme vám
S výběrem bazénového příslušenství vám rádi poradíme
Bazény již od roku 2005
Bazény již od roku 2005
Příběh naší firmy ADIMPEX začíná již v roce 2005

Skládá se ze 40 tablet a používá se s následujícími testery činidel, testerem pH a chloru H2O Test a bazénovým testerem JD Pool Test.

20 tablet reagencie na chlór pro bazénový tester

Rozbor vody je nezbytnou součástí údržby vašeho bazénu. Chcete-li doplnit svůj tester reagencií, zvolte náhradní náplně pro test pH chloru. Těchto 20 tablet pH a chlóru je nezbytných pro snadné doplnění vašeho bazénového testeru. Díky chlórovým činidlům DPD1 tak můžete snadno analyzovat hladinu chlóru ve vodě pomocí vašeho bazénového testeru a v případě potřeby ji znovu upravit. Pro připomenutí, ideální hladina chlóru je 1,2 mg/l.

20 tablet pH činidla, ideální pro doplnění vašeho testeru bazénové vody

Při chemické údržbě bazénu je nezbytné otestovat hodnotu pH. Neutrální pH, tj. mezi 7,2 a 7,4, skutečně zlepšuje účinnost ošetřujících přípravků a zabraňuje podráždění očí a sliznic. Tento tester pH a chlóru měří hladinu pH ve vodě vašeho bazénu díky své kolorimetrické stupnici od 6,8 ​​do 8,2. Jakmile je tedy barva porovnána, vše, co musíte udělat, je upravit hladinu pH, abyste získali vyváženou vodu!

Obsahuje:

  • 2 plata po 10 tabletách s rychlým rozpuštěním pH činidel (fenolová červeň),
  • 2 plata po 10 tabletách chlorového činidla (DPD1).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: